Wiosenny pokaz talentów

7 kwietnia 2018r. w piękne sobotnie popołudnie odbył się „Wiosenny pokaz talentów”, który poprowadziły przedstawicielki samorządu uczniowskiego: Jolanta Swałek i Kinga Słowik.

Nie pierwszy raz byliśmy świadkami występów artystycznych w naszej placówce, ale trzeba przyznać, że i tym razem wszyscy uczestnicy prezentacji byli znakomicie przygotowani. Choć oczywistym jest, że występ przed publicznością jest stresujący to żadna z dziewczynek nie dała tego po sobie poznać.

Jako pierwsza zaprezentowała się Basia Pilch, która zachwyciła oglądających swoim tańcem w rytm muzyki Eda Sheerana „Shape of you (remix)”.

Następnie odbyły się pokazy umiejętności wokalnych. W tej kategorii wystąpiły: Barbara Lebowska, Krysia Korabik, Anna Sobolewska, Beata Sroka i Barbara Klaja. Dodatkowo Ania Sobolewska wykonała wzruszający utwór „Alleluja” Leonarda Cohena, grając na swoim ukulele. Na zakończenie Maja Kaczmarczyk zagrała na klarnet.

Wszyscy początkujący artyści zostali nagrodzeni brawami oraz drobnymi upominkami w formie naklejek, smyczy do telefonów i słodkości.