Szkolny projekt „Trzymaj formę” pod hasłem:”Zdrowie, to styl”.
W dniach 8–17 kwietnia 2026 r. nasza szkoła tętniła energią, zapachem świeżych owoców i sportową rywalizacją. Wszystko to za sprawą projektu „Trzymaj formę”, który w tym roku realizowaliśmy pod hasłem „Zdrowie, to styl”. Zdrowie to nie tylko brak chorób, ale przede wszystkim świadome codzienne wybory. Przez dziesięć dni udowadnialiśmy, że dbanie o siebie to inwestycja […]


