Smak czytania – literatura wszystkimi zmysłami
Na początku czerwca odbyły się ostatnie zajęcia realizowane w ramach innowacyjnego programu „Smak czytania – literatura wszystkimi zmysłami”, którego głównym celem było: rozwijanie kompetencji czytelniczych i wyobraźni uczniów poprzez wielozmysłowe doświadczanie literatury oraz promowanie czytelnictwa wśród dzieci jako atrakcyjnego sposobu spędzania czasu. Przez cały cykl spotkań uczniowie odkrywali literaturę za pomocą różnych zmysłów, rozwijając wyobraźnię, […]


