Marzycielska poczta

W ramach przygotowań do obchodów Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień, którego ideą jest propagowanie takich wartości jak: wzajemny szacunek, tolerancja, chęć niesienia pomocy i działania na rzecz innych, uczniowie naszej placówki postanowili w dniach od 11.11 do 24.11. 2019 roku po raz kolejny włączyć się do akcji „Marzycielska Poczta”.
Jest to ogólnopolska akcja, która polega na wysyłaniu listów i kartek oraz drobnych upominków do ciężko chorych dzieci zmuszonych do ciągłej rehabilitacji i częstych pobytów w szpitalach, co bardzo często ogranicza ich kontakt z rówieśnikami, którego szczególnie potrzebują.
Ponieważ nie potrzeba wiele, by wywołać uśmiech na twarzy drugiej osoby wykonywaliśmy własnoręcznie, wspólnie z uczniami i rodzicami, upominki, kartki oraz pisaliśmy listy do Julki Przykorzyńskiej, aby w ten sposób wnieść w jej życie trochę promyków słońca i dodać odwagi w walce i zmaganiach z chorobą. Mamy nadzieję, że wszystko, co dla Niej przygotowaliśmy sprawiło Jej dużo radości.