Pokaz talentów

W sobotę 8 września 2018 r. w naszej placówce, po raz pierwszy w nowym roku szkolnym, odbył się pokaz talentów. Konkurs zorganizowały i  przeprowadziły uczennice – Julia Wróblewska i Karolina Górnisiewicz.

Po krótkim rozpoczęciu i przywitaniu widzów występ swój rozpoczęła Wiktoria Schabowska, która zaśpiewała niezwykle piękną i wzruszającą  piosenkę Whitney Houston – I will always love you. Swoim występem i swoją wrażliwością zachwyciła wszystkich słuchających.

Kolejną osobą, która zaprezentowała swój talent była – Aleksandra Wójtowicz, która najpierw pochwaliła się swoimi pracami plastycznymi, a następnie wystąpiła wraz z Karoliną Marzec, śpiewając piosenkę Chcę tu zostać zespołu Farba.

Ostatnimi uczestniczkami pokazu talentów w kategorii śpiew były: Martyna Czajkowska i Gabriela Jania. Dziewczęta wspólnie zaśpiewały utwór Ani Iwanek, Pati Sokół i Piotra Cugowskiego pt. Miasto.

Jako ostatnia wystąpiła Oliwia Lasoń, która wykonała taniec nowoczesny. Jej występ bardzo przypadł nam do gustu.

Pomimo że pokaz talentów odbywa się u nas kilka razy w roku, nikomu się nie nudzi i za każdym razem uczestnicy zachwycają nas swoimi umiejętnościami.