Konkurs „Jesienne impresje” rozstrzygnięty

19 listopada 2021r. mięliśmy zaszczyt uczestniczyć w uroczystej gali finałowej gminnego konkursu „Jesienne impresje” organizowanego przez Centrum Kultury i Sportu w Skawinie. Miejscem spotkania był Dwór Dzieduszyckich w Radziszowie.

Spośród 168 prac, które wpłynęły na konkurs Jury wyłoniło 30 laureatów, wśród nich znalazły się uczennice naszej szkoły:

W kategorii klas 1-3:

Weronika Wójcik, kl. 3

Emma Cornejo-Bauer, kl. 2

W kategorii klas 4-6:

Emilia Rychlik, kl. 5

Na miejsce rozdania nagród udało się dotrzeć jednej naszej laureatce wraz z opiekunem, więc miała okazję osobiście uczestniczyć w uroczystości. Nagrody wręczała organizatorka konkursu Pani Małgorzata Tomala i przewodniczący komisji konkursowej – pedagog i artysta plastyk Pan Marian Strzeboński. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i wejściówki na basen (dziecko + opiekun), a laureaci także nagrody rzeczowe. Wernisaż laureatów konkursu plastycznego zakończył się pięknym koncertem „Królestwo instrumentów barokowych –klawesyn i flet travesto” w wykonaniu duetu „Musica Graziosa”.

Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie do udziału w konkursie, wspaniały wernisaż połączony z koncertem i atrakcyjne nagrody.

Wszystkim uczestnikom i laureatom gratulujemy  i życzymy dalszych sukcesów!

Nasi uczestnicy konkursu swoje prace wykonywali w ramach lekcji plastyki oraz zajęć kreatywnych prowadzonych przez Panią Beatę Polek.

Ewa Jakóbek-Jezioro

nauczyciel plastyki

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z wydarzenia obejmującą cześć warsztatową – prace uczniów oraz cześć finałową z uroczystości wręczenia nagród:

 


Skip to content