Z muzyką i śpiewem

Grupa dwunastu uczennic naszej szkoły pod opieką artystyczną Marka Śnieżka zapewniła 17 września oprawę muzyczną niedzielnej mszy świętej w kościele w Radziszowie. Okazją do zaprezentowania talentów wokalnych i muzycznych były imieniny księdza proboszcza Stanisława Kamionki. Przedstawicielka społeczności uczniowskiej oraz dyrektor szkoły, Iwona Szymaszek złożyły solenizantowi serdeczne życzenia:

„Drogi księże proboszczu!

W imieniu wszystkich dzieci – uczniów szkoły  szpitalnej w Radziszowie oraz kadry pedagogicznej życzymy Ci w dniu imienin, by Twoje serce przepełniała wiara,  która pozwoli pokonać wszelkie trudności, nadzieja, która doda sił i nigdy nie zawiedzie i miłość, która wszystko zwycięży. Niech Twój Patron, święty Stanisław Kostka wspiera Cię w wypełnianiu woli bożej, jaką jest Twoje powołanie do kapłaństwa. Niech Matka Boża otacza Cię nieustającą opieką i wyprasza u swojego Syna wszelkie potrzebne Ci łaski”.  

Wzruszony ksiądz proboszcz dziękował za życzenia podkreślając zaangażowanie dzieci i ich opiekuna w każdorazowe występy artystyczne w radziszowskim kościele.