Wizyta w parafii Radziszów

16 września sześcioosobowa grupa uczennic z kl. 5, 7, 8 i III gimnazjum naszej szkoły razem z nauczycielem muzyki panem Markiem Śnieżkiem oraz Iwoną Marszałek-Książek sprawującą opiekę nad grupą, jak co roku uczestniczyła we mszy świętej w kościele parafialnym w Radziszowie współtworząc jej oprawę wokalno – muzyczną. Była to również okazja do złożenia księdzu proboszczowi Stanisławowi Kamionce życzeń z okazji zbliżających się imienin. Wspólnie z dyrektor Zespołu panią Iwoną Szymaszek przekazała je Wiktoria:

 ,,Drogi księże proboszczu i kapelanie, w imieniu pracowników szkoły szpitalnej w Radziszowie i wszystkich uczących się w niej dzieci pragniemy złożyć Ci najserdeczniejsze życzenia imieninowe. Niech Duch Święty opromienia swoim światłem każdy dzień Twojej kapłańskiej posługi. Podążaj z ufnością i radością za Panem, ciesz się światem i spotykanymi ludźmi, a Twoje serce niech przepełnia miłość, którą podzielisz się z potrzebującymi. Jezus niech będzie Twoim przyjacielem, Maryja niech przygarnie Cię do swojego serca, a Twój patron, święty Stanisław Kostka niech czuwa nad Tobą i wspiera w codziennych troskach. Wsłuchuj się w słowa Boga, a on pokaże Ci prawdę i obdarzy błogosławieństwem.”

Po mszy świętej ksiądz proboszcz serdecznie podziękował występującym i zaprosił wszystkich wychodzących z kościoła do częstowania się słodkościami rozdawanymi przez ministrantów.